Оголошено номінантів на «Оскар-2018». Повний перелік

 

Нa нaйбільшу кількість стaтуeтoк прeтeндує фільм «Фoрмa вoди» Гільєрмo дeль Торо, який здобув 13 номінацій. Серед фаворитів також «Дюнкерк» Крістофера Нолана – стрічка має 8 номінацій.

 

Нагороди «Оскара» будуть вручені у 24 категоріях.

 

У головній категорії «Кращий фільм» висунуті картини: «Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі», «Форма води», «Секретне досьє», «Примарна нитка» «Леді Берд», «Пастка», «Дюнкерк», «Темні часи» і «Клич мене своїм ім’ям».

 

На кращого режисера претендують Крістофер Нолан («Дюнкерк»), Джордан Піл («Пастка»), Грета Гервіг («Леді Берд»), Пол Томас Андерсон («Примарна нитка») і Гільєрмо дель Торо («Форма води»).

 

Кращого актора американським кіноакадемікам доведеться обирати серед Тімоті Шаламе («Клич мене своїм ім’ям»), Деніела Дей-Льюїса («Примарна нитка»), Деніела Калуя («Пастка»), Гері Олдмана («Темні часи») і Дензела Вашингтона («Роман Ізраел, Esq».).

 

Кращою актрисою можуть стати Саллі Гокінс («Форма води»), Френсіс МакДорманд («Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»), Марго Роббі («Я, Тоня»), Сірша Ронан («Леді Берд») і Меріл Стріп («Секретне досьє»).

 

Повний список номінантів на 90-ту кінопремію «Оскар» виглядає так:

 

Кращий фільм:

 

«Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»;

 

«Форма води»;

 

«Секретне досьє»;

 

«Примарна нитка»;

 

«Леді Берд»;

 

«Пастка»;

 

«Дюнкерк»;

 

«Темні часи»;

 

«Клич мене своїм ім’ям».

 

Кращий режисер:

 

Крістофер Нолан («Дюнкерк»);

 

Джордан Піл («Пастка»);

 

Грета Гервіг («Леді Берд»);

 

Пол Томас Андерсон («Примарна нитка»);

 

Гільєрмо дель Торо («Форма води»).

 

Краща жіноча роль:

 

Саллі Гокінс («Форма води»);

 

Френсіс МакДорманд («Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»);

 

Марго Роббі («Я, Тоня»);

 

Сірша Ронан («Леді Берд»);

 

Меріл Стріп («Секретне досьє»).

 

Краща чоловіча роль:

 

Тімоті Шаламе («Клич мене своїм ім’ям»);

 

Деніел Дей-Льюїс («Примарна нитка»);

 

Деніел Калуя («Пастка»);

 

Гері Олдман («Темні часи»);

 

Дензел Вашингтон («Роман Ізраел, Esq.»).

 

Краща жіноча роль другого плану:

 

Мері Джей Блайдж («Ферма «Мадбаунд»);

 

Еллісон Дженні («Я, Тоня»);

 

Леслі Менвілл («Примарна нитка»);

 

Лорі Меткаф («Леді Берд»);

 

Октавія Спенсер («Форма води»).

 

Краща чоловіча роль другого плану:

 

Віллем Дефо («Проект «Флорида»);

 

Вуді Харрельсон («Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»);

 

Річард Дженкінс («Форма води»);

 

Крістофер Пламмер («Всі гроші світу»);

 

Сем Рокуелл («Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі»).

 

Краща операторська робота:

 

«Той, що біжить по лезу 2049»;

 

«Темні часи»;

 

«Дюнкерк»;

 

«Ферма «Мадбаунд»;

 

«Форма води».

 

Кращий монтаж:

 

«На драйві»;

 

«Дюнкерк»;

 

«Я, Тоня»;

 

«Форма води»;

 

«Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі».

 

Кращий фільм іноземною мовою:

 

«Фантастична жінка» (Чилі);

 

«Нелюбов» (Росія);

 

«Про тіло і душу» (Угорщина);

 

«Квадрат» (Швеція);

 

«Образа» (Ліван).

 

Краща повнометражна анімація:

 

«Бебі-Бос»;

 

«Добувачка»;

 

«Коко»;

 

«Фердинанд»;

 

«З любов’ю, Вінсент».

 

Найкращий повнометражний документальний фільм:

 

«Досить маленький для в’язниці»;

 

«Ікар»;

 

«Обличчя, села»;

 

«Стронг-Айленд»;

 

«Останні люди в Алеппо».

 

Кращий адаптований сценарій:

 

«Клич мене своїм ім’ям»;

 

«Горе-творець»;

 

«Логан»;

 

«Гра Моллі»;

 

«Ферма «Мадбаунд».

 

Кращий оригінальний сценарій:

 

«Любов-хвороба»;

 

«Пастка»;

 

«Леді Берд»;

 

«Форма води»;

 

«Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі».

 

Кращий оригінальний саундтрек:

 

«Дюнкерк»;

 

«Примарна нитка»;

 

«Форма води»;

 

«Зоряні війни: Останні джедаї»;

 

«Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі».

 

Найкраща оригінальна пісня до фільму:

 

«Ферма «Мадбаунд»;

 

«Клич мене своїм ім’ям»;

 

«Коко»;

 

«Маршалл»;

 

«Найвеличніший шоумен».

 

Кращі візуальні ефекти:

 

«Той, що біжить по лезу 2049»;

 

«Вартові Галактики 2»;

 

«Конг: Острів черепа»;

 

«Зоряні війни: Останні джедаї»;

 

«Війна за планету мавп».

 

Кращий дизайн костюмів:

 

«Красуня і чудовисько»;

 

«Примарна нитка»;

 

«Вікторія й Абдул»;

 

«Форма води»;

 

«Темні часи».

 

Кращий грим і дизайн зачісок:

 

«Темні часи»;

 

«Вікторія й Абдул»;

 

«Диво».

 

Краща робота художника-постановника:

 

«Красуня і чудовисько»;

 

«Той, що біжить по лезу 2049»;

 

«Темні часи»;

 

«Дюнкерк»;

 

«Форма води».

 

Кращий звук:

 

«На драйві»;

 

«Той, що біжить по лезу 2049»;

 

«Дюнкерк»;

 

«Форма води»;

 

«Зоряні війни: Останні джедаї».

 

Кращий монтаж звуку:

 

«На драйві»;

 

«Той, що біжить по лезу 2049»;

 

«Дюнкерк»;

 

«Форма води»;

 

«Зоряні війни: Останні джедаї».

 

Найкраща короткометражна анімація:

 

Dear Basketball;

 

Garden Party;

 

Negative Space;

 

LOU;

 

Revolting Rhymes Part One.

 

Найкращий короткометражний ігровий фільм:

 

DeKalb Elementary;

 

The Eleven O’clock;

 

Watu Wote: All of us;

 

The Silent Child;

 

My Nephew Emmett.

 

Найкращий документальний короткометражний фільм:

 

Edith+Eddie;

 

Heroin(e);

 

Heaven is a traffic jam on the 405;

 

Stop Traffic;

 

Knife Skills.

 

Оголосили номінантів актриса Тіффані Геддіш та актор і режисер Енді Серкіс. Спеціальними гостями трансляції стали актриси Пріянка Чопра, Мішель Йео, Зої Салдана, Моллі Шеннон, Сальма Хайек, Мішель Родрігес, Галь Гадот, Ребел Вілсон і Розаріо Доусон.

 

90-а церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії відбудеться в ніч з 4 на 5 березня у театрі «Долбі» (Hollywood, Лос-Анджелес), початок – 2:30 (за Києвом). Пряму трансляцію вестиме американський канал ABC. Ведучим церемонії вдруге поспіль стане комік Джиммі Кіммел.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.